ULTIMATE SET 1200W 240x120x200cm

 
 

Veškeré sety lze individualizovat dle Vašich přání.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 158 699 Kč
Ušetříte 53 700 Kč (–34 %)
Cena 86 776,03 Kč bez DPH
104 999 Kč    
Kód produktu 95499
Kategorie 1200W SETY
 
ULTIMATE SET 1200W 240X120x200cm
Green-Qube 240 - 240x120x200cm https://www.hotchilli.cz/vyska-200cm/green-qube-240l-240x120x200cm/
2x Digitální předřadník Lumatek Ultimate PRO Controlled 600W - 400V https://www.hotchilli.cz/osvetleni/digitalni-predradnik-lumatek-ultimate-pro-controlled-600w-400v/
2x Stínidlo Adjust-A-Wings DEFENDER HELLION LARGE DE https://www.hotchilli.cz/hellion/stinidlo-adjust-a-wings-defender-hellion-large-de-2/
Lumatek Digital Controller https://www.hotchilli.cz/lumatek/lumatek-digital-controller/
2x Výbojka OCL 600W – DE HPS 2000K https://www.hotchilli.cz/osvetleni/vybojka-ocl-600w---de-hps-2000k/
2x Výbojka OCL 600W – DE MH 4000K https://www.hotchilli.cz/osvetleni/vybojka-ocl-600w---de-mh-4000k/
2x KIND LED XD75 Flower 120cm https://www.hotchilli.cz/xd75-xd150/kind-led-xd75-flower-120cm/
4x Carbo Air Rope Ratchets 68kg https://www.hotchilli.cz/vyskove-nastavitelne-uchyty-na-stinidla/rope-ratchets-carbo-air/
4x PROcufs 84kg https://www.hotchilli.cz/vyskove-nastavitelne-uchyty-na-stinidla/procufs/
2x Hyperfan Stealth 200 EC - 1206m3/h - Ø200mm https://www.hotchilli.cz/hyperfan-stealth/hyperfan-stealth-200-ec-1206m3-h-200mm/
HyperFan EC Controller https://www.hotchilli.cz/regulace-ec-ventilatoru/hyperfan-ec-controller/
Cable Pack 3 - Splitter Cable https://www.hotchilli.cz/regulace-ec-ventilatoru/cable-pack-3/
Uhlíkový filtr Phresh Filter PRO - 1400m3/h - Ø200mm https://www.hotchilli.cz/phresh-filter-2/uhlikovy-filtr-phresh-filter-pro-1400m3-h-200mm/
4x Tlumič hluku Silent tube 200mm https://www.hotchilli.cz/tlumice-hluku/silent-tube-150mm/
Odhlučněné potrubí PhonicTrap 203mm - 5m https://www.hotchilli.cz/baleni-5m-4/phonitec-203mm-5m/
10x Stahovací spona na vzduchotechniku do Ø325mm https://www.hotchilli.cz/prislusenstvi-pro-rozvod-vzduchu/spona-pro-pripojeni-hadice-do-325mm/
2x Ventilátor Boxfan - Ø30cm https://www.hotchilli.cz/podlahove-ventilatory/ventilator-boxfan-one4air-30cm/
2x Klipsnový ventilátor PROFAN - Ø15cm https://www.hotchilli.cz/klipsnove-ventilatory/klipsnovy-ventilator-profan-prumer-15cm-5w-1rychlost/
Bluelab Guardian Monitor https://www.hotchilli.cz/ph-a-ec-combo-metry/bluelab-guardian-monitor/
Kalibrační a čistící sada pro pH a EC Bluelab https://www.hotchilli.cz/mereni/kalibracni-a-cistici-sada-pro-ph-a-ec-bluelab/
Digitální teploměr / vlhkoměr MEDIUM se sondou https://www.hotchilli.cz/mereni-teploty-a-vlhkosti/digitalni-teplo-vlhkomer-min-max-se-sondou-na-kabelu-2m/
Ochranné Brýle - Blue Lenses https://www.hotchilli.cz/bryle/ochranne-bryle-blue-lenses/
Zvlhčovač Neptune M5 https://www.hotchilli.cz/zvlhcovace/zvlhcovac-neptune-kit-m5-s-plovakem--nahradni-membranou/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.