ULTIMATE SET 250W 60x60x160cm

 
 

Veškeré sety lze individualizovat dle Vašich přání.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 49 722 Kč
Ušetříte 11 723 Kč (–24 %)
Cena 31 404,13 Kč bez DPH
37 999 Kč    
Kód produktu 95496
Kategorie Doporučené komplety
 
ULTIMATE SET 250W 60x60x160cm  
HOMEbox Ambient Q60+ - 60x60x160cm https://www.hotchilli.cz/homebox-ambient/homebox-ambient-q60-60x60x160cm/
Digitální předřadník Lumatek 250W - 230V https://www.hotchilli.cz/250w-3/elektronicky-predradnik-lumatek-250w--230v-se-ctyrpolohovou-regulaci/
Malapa rozvaděč 2x 600W (2+1) 230V KL00 https://www.hotchilli.cz/malapa/malapa-rozvodnice-2-1--230v--ovladana-spinacimi-hodinami-kl00/
Výbojka Lumatek 250W Dual Spectrum HPS https://www.hotchilli.cz/dual-4/vybojka-lumatek-250-w-dual-spectrum-hps/
Výbojka Lumatek 250W MH https://www.hotchilli.cz/rust-4/vybojka-lumatek-250-w-mh/
Stínidlo Adjust-A-Wings DEFENDER Small https://www.hotchilli.cz/defender/stinidlo-adjust-a-wings-defender-small/
Kabel IEC 3x1,5mm - 1,5m https://www.hotchilli.cz/kabely/kabel-2m-s-dratky-a-iec-konektorem--male/
Carbo Air Rope Ratchets 68kg https://www.hotchilli.cz/vyskove-nastavitelne-uchyty-na-stinidla/rope-ratchets-carbo-air/
PROcufs 84kg https://www.hotchilli.cz/vyskove-nastavitelne-uchyty-na-stinidla/procufs/
Hyperfan Stealth 150 EC - 535m3/h - Ø150mm https://www.hotchilli.cz/hyperfan-stealth/hyperfan-stealth-150-ec-535m3-h-150mm/
HyperFan EC Controller https://www.hotchilli.cz/regulace-ec-ventilatoru/hyperfan-ec-controller/
Uhlíkový filtr Phresh Filter PRO - 600m3/h - Ø150mm https://www.hotchilli.cz/phresh-filter-2/uhlikovy-filtr-phresh-filter-pro-600m3-h-150mm/
2x Tlumič hluku Silent tube 150mm https://www.hotchilli.cz/tlumice-hluku/silent-tube-150mm/
3x Vzduchové potrubí Combiflex 160mm 1m https://www.hotchilli.cz/combiflex/extra-pevna-combiconnect-prumer-160mm-1m/
3x Stahovací spona na vzduchotechniku do Ø180mm https://www.hotchilli.cz/prislusenstvi-pro-rozvod-vzduchu/spona-pro-pripojeni-hadice-180mm/
2x Klipsnový ventilátor PROFAN - Ø20cm https://www.hotchilli.cz/klipsnove-ventilatory/klipsnovy-ventilator-profan-prumer-20cm-7-5w/
Bluelab Guardian Monitor https://www.hotchilli.cz/ph-a-ec-combo-metry/bluelab-guardian-monitor/
Kalibrační a čistící sada pro pH a EC Bluelab https://www.hotchilli.cz/mereni/kalibracni-a-cistici-sada-pro-ph-a-ec-bluelab/
Digitální teploměr / vlhkoměr PRO se sondou https://www.hotchilli.cz/mereni-teploty-a-vlhkosti/digitalni-teplomer-vlhkomer-pro-se-sondou/
Ochranné Brýle - Blue Lenses https://www.hotchilli.cz/bryle/ochranne-bryle-blue-lenses/
Zvlhčovač Neptune M1 https://www.hotchilli.cz/zvlhcovace/zvlhcovac-neptune-m1/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.