Stany

Parametry pro výběr stanů jsou velice individuální. Základním parametrem je rozměr, ergonomie (počet a průměr vývodů pro vzduchotechniku, hlavní vstupy a okna), kvalita vnitřní odrazové folie, kvalita zpracování a použité materiály.

Pokud hledáte stan s nejvyšším poměrem cena / kvalita doporučujeme se Vám zaměřit na (GREEN-QUBE, SJ DARK STREET / ROOM, HOMEBOX, GROWLAB a PROBOX). Ostatní stany samozřejmě nemusí být nutně špatnou volbou, mohou například vyhovovat Vašim představám co se týče unikátního rozměru, které výše zmínění výrobci nenabízí, nicméně neposkytují ideální poměr kvality na úkor vynaložených finančních prostředků.

SECRET JARDIN DARK STREET - Tato základní řada pěstebních stanů poskytuje slušnou kvalitu za nabízenou cenu a lze ji doporučit v rozměrech od 60x60 - 90x90
u větších rozměrů doporucujeme se zaměřit spíše na stany GREEN-QUBE a GROWLAB, které za minimální příplatek nabízejí lepší ergonomii a kvalitnější zpracování.

PROBOX - Střední třída stanů, která poskytuje zajímavý poměr ceny/kvality ve všech prodávaných rozměrech. Největší slabinou jsou plastové spojky tyčí, které rády praskají.

GROWLAB / HOMELAB - DARK ROOM - Střední třída stanů srovnatelná se stany PROBOX s odlišnou ergonomií.

HOMEBOX - Homebox AMBIENT / EVOLUTION - HIGHEND stany, s jedním z nejlepších odrazových materiálů PAR+ (zde můžete zhlédnout propagační video výrobce) za velice přijatelnou cenu. Pokud hledáte kvalitní zpracování, luxusní design a skvělý odrazový materiál, neváhejte si připlatit za HOMEBOX.


GREEN-QUBE - GORILLA GROW TENT - HIGHEND stany s nejlepším 98% odrazovým materiálem. 

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.