Dimlux Xplore Series LED 800W

Kód: 83Z29635
Novinka
Značka: Dimlux
14 499 Kč 11 982,60 Kč bez DPH
Skladem (Čestlice)
Možnosti doručení

DimLux Xplore Series 800W HE LED nabízí bezprecedentní poměr cena/výkon a dokonalou kombinaci bílých LED diod s plným spektrem a červených LED diod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DimLux Xplore Series 800W HE LED nabízí bezprecedentní poměr cena/výkon a dokonalou kombinaci bílých LED diod s plným spektrem a červených LED diod.

Výsledkem je dokonalé spektrum pro všechny fáze růstu. Výsledkem kombinace bílých a červených diod LED je poměrně vysoký poměr modravého světla. Modré světlo udržuje plodinu ve vegetativní fázi pevnou a kompaktní a přispívá k optimální morfogenezi a příjmu světla rostlinou. Červená část je ideální pro květ a je zodpovědná za vysoký výnos.

Digitální ovladač Xplore 800W, namontovaný přímo na svítidle , může stmívat svítidlo LED pomocí ovladače Maxi Controlleru nebo pomocí tlačítka stmívání na 320W, 480W, 640W nebo 800W nastavení lze zvolit tak, aby poskytovalo maximální světelný výkon.

Snadno se instaluje, při zavěšení pomocí rope ratchet lze výšku svítidla upravovat podle toho, jak rostou vaše rostliny.

Rozšiřte své světelné spektrum pomocí odpovídajících doplňků UV-A a Far-red. Dodávají se ve třech různých verzích UV-A, NIR nebo UV-A+NIR, které lze použít v rámci jedné sestavy. Každý přídavný modul má své vlastní jedinečné spektrum. Každé doplňkové světlo má své specifické použití, UV-A a NIR lze použít společně se samostatnými časovači pro dosažení maximálního účinku. Pokud je vyžadována jednoduchost, je nejlepší volbou kombinovaný doplněk UV-A + NIR. Rozšiřte své světelné spektrum pomocí odpovídajících doplňků UV-A a Far-red. Dodávají se ve třech různých verzích UV-A, NIR nebo UV-A+NIR, které lze použít v rámci jedné sestavy. Každý přídavný modul má své vlastní jedinečné spektrum. Každé doplňkové světlo má své specifické použití, UV-A a NIR lze použít společně se samostatnými časovači pro dosažení maximálního účinku. Pokud je vyžadována jednoduchost, je nejlepší volbou kombinovaný doplněk UV-A + NIR. 
Toto vysoce výkonné a vysoce účinné 8pásmové LED svítidlo lze použít samostatně nebo jako součást osvětlovací soustavy.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: