Prodejna je stále otevřena - probíhá práce na křižovatce a dostanete se k nám pouze ze spoda Dobřejovic.

Předřadníky - digitální

Předřadník je spolu s kvalitní výbojkou nejdůležitejším prvkem při snaze pěstovat co nejkrásnější rostliy - k dokonalému růstu biomasy, optimálnímu dozrávání plodů a získávání největších výnosů.
Na trhu je nespočet výrobců a je těžké se v nabídce zorientovat. Navíc mezi uživateli často kolují nepřesné informace, které mohou ovlivnit zákazníka při výběru kvalitního produktu. Během našeho působení na trhu jsme prodali stovky kusů, takže můžeme srovnávat nejen kvalitu, ale i poruchovost jednotlivých značek.

#showMore#

MAGNETICKÉ PŘEDŘADNÍKY: Jedná se o zastaralou technologii, která s sebou přináší mnoho úskalí. Díky jejich váze, vysoké emitaci zbytkového tepla, malé a navíc rychle klesající účinnosti a zároveň i zvýšené nebezpečnosti se pro současné indoor pěstování staly méně zajímavými a to i přes fakt, že se jedná o relativně spolehlivé přístroje s poruchovostí do 5% (bráno v horizontu 2 let). Při výběru mezi těmito produkty zákazník pravděpodobně neudělá příliš velkou chybu, nicméně je vhodné zvážit zmíněné nevýhody a případný nákup předřadníku digitálního.
Z magnetických předřadníků můžeme doporučit výrobky značek ETI, SUNSYSTEM a GIB díky vynikajícímu poměrem cena/kvalita/zpracování. 

DIGITÁLNÍ PŘEDŘADÍKY: Nová technologie, poskytující skvělý výkon, naprostý uživatelský komfort, spolehlivost a zejména bezpečnost díky jednoduchému zapojení, které zvládne opravdu každý.
Největší výhodou digitálních předřadníků je, že na rozdíl od magnetických, poskytují mnohem lepší linearitu světla, která tak rychle NEDEGRADUJE. Tovární specifikací udávaná spotřeba a výkon tak vydrží i mnoho let.
Tyto předřadníky zpravidla poskytují možnost regulace. Je ovšem nezbytně nutné pochopit, jak se má tato funkce správně využívat.
Například 600W předřadník může nabízet 3 stupně regulace: 250-400-600W, což znamená, že daný stupěň vždy slouží pro výbojky se stejnou wattáží! Do 600W předřadníku zregulovaného např. na 400W lze tedy bez starostí zapojit 400W HPS a MH výbojku.
Růstové lampy není NIKDY!!! možné regulovat, protože to snižuje životnost výbojky a zásadně degraduje vyzařované spektrum, takže rostliny pak nemohou správně růst.
Květové výbojky v zásadě regulovat lze, ovšem ani to výrobci nedoporučují, protože pak nelze zaručit stabilitu továrně nastavených hodnot světelného spektra. Rovněž bývá regulací dotčena i životnost výbojky.

Na trhu jsou desítky typů digitálních předřadníků, nicméně velká část z nich trpí neduhy jako jsou nekvalitní regulace (na daný stupeň vytvářejí větší výkon než by měly, čímž snižují životnost výbojky), nestabilní signál (ovlivnění výsledného PAR), častá poruchovost apod.
Chcete-li se vyvarovat špatnému nákupu soustřeďte svoji pozornost především na výrobky společností LUMATEK, GAVITA a SUNSYSTEM. Tito výrobci za své produkty 100% ručí! Většina ostatních produktů bývá často jen levnějšími napodobeninami těchto leaderů trhu, což kromě ušetřených pěněz na jedné straně, přináší i výše zmíněné problémy na straně druhé. Proto při výběru digitálních předřadníků a výbojek nedoporučujeme v žádnem případě šetřit!

Díky letité praxi, můžeme bez obav doporučit digitální předřadníky značky LUMATEK (250-1000W). Kromě jedinečné 5leté záruky můžete počítat i s poruchovostí pod 1% a s tím, že když už tato nepravděpodobná situace nastane, vyměníme vám okamžitě poškozený produkt za nový, bez nekonečného čekání na reklamaci, jak tomu bývá u jiných výrobků.

V případě 1000W předřadníků již přibývá LUMATEKu konkurence a proto je při výběru třeba zpozornět. Zde vřele doporučujeme i produkty GAVITA a SUNSYSTEM, konkrétně technologii LEC EMMITING CERAMIC.

 

Nejprodávanější

199
666666611996666666
Značky
 
 
 
 

Stránka 1 z 2 - 100 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 100 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.