Prodejna je stále otevřena - probíhá práce na křižovatce a dostanete se k nám pouze ze spoda Dobřejovic.

Půdní mixy

!!!POZOR!!!

Vážení zákazníci, SUBSTRÁTY podléhají dvojím cenám:

Substráty za zvýhodněnou cenu označené "OSOBNÍ ODBĚR: Dobřejovice Jesenická 410"

 !!! NEZASÍLÁME  !!! 

 


 Substráty označené ESHOP: Kurýr - DPD/PPL

 !!! ZASÍLÁME  !!! 

Cena pro zaslání kurýrem DPD/PPL zahrnuje přepravní náklady, manipulaci a balné.

 

Pěstební substráty
Pěstování v substrátu je široce využívaným postupem při domácím pěstováním nejrůznějších druhů zeleniny, ovoce a rostlin. Tato minerály, živinami a dalšími látkami obohacená pěstební média zajistí všem výpěstkům příhodné prostředí pro ideální růst a pozdější efektivní sklizeň. 

Substrát je pěstební médium vzniklé promícháním živin, minerálů a dalších účinných látek a pěstování prospěšných substancí. Dominantní složkou většiny substrátů je kvalitní rašelina a úrodná ornice. Kvůli svým výživným vlastnostem jsou často do substrátů jako komponenty využívány kokosová vlákna nebo rozdrcená kůra některých stromů. Vzdušnost zajišťuje přidaný inertní perlit nebo keramzit. Substráty je navíc možno po jednom cyklu pěstování přidat na kompost nebo vyrobit substrátovou drť a dále využít.

Mezi zásadní a pro úspěšné pěstování potřebné vlastnosti patří hlavně stabilita prostředí a stálé složení. Kvalitní substráty nesmí být sterilizované, ale zároveň nesmí obsahovat žádné patogeny nebo jiné nebezpečné látky. Některé jsou obohaceny o speciální kořenovou houbu Trichoderma.

 

Nejprodávanější

149
199911491999
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 37 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 37 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.