Rozvaděče - spínací hodiny

ROZVADĚČE - Výběr rozvaděče bývá jednou z velice podceňovaných věcí. K ovládání pěstební fáze rostliny jsou potřeba časovače (spínací hodiny, rozvaděče)
Rozvaděč je jediným kvalitním řešením pro spínání světelných zdrojů s velkými startovacími proudy. Mezi největší chyby patří, zapojení elektroniky v řádu desítek tisíc korun na časovače v hodnotě stokorun. Rozvaděče, kromě své hlavní úlohy (ovládání fáze rostliny) zajišťují hlavně spolehlivost sepnutí, vyšší řady rozvaděčů poskytují také různé typy ochran (teplotní pojistka, zpožděný start, ochrana proti přepětí v síti). Jedná se o důležitý člen, zajišťující bezpečnost i při neočekávaných událostech jako je zkrat, přepětí v síti, výpadek proudu. Funkce zpožděného startu je velice důležitá u MH a HPS výbojek, kdy při krátkodobém výpadku výbojky zhasnou, a v případě rychlého obnovení dodávky proudu nedokáží znovu zažehnout výboj, dokud nevychladnou z provozní teploty. V takovém případě bez rozvaděče jde do výbojek proud naprázdno a hrozí poškození výbojek, v nejhorším případě i požár. Přepětí v síti je zabijákem veškeré připojené elektroniky. Chcete-li se vyvarovat finančním škodám, je přepěťová pojistka, případně rozvaděč vybaven touto funkcí naprostou nezbytností.

SPÍNACÍ HODINY - Bežné spínací hodiny nejsou dimenzovány na takové startovací proudy, se kterými pracují předřadníky, to způsobuje jejich častou poruchovost bez nároku na reklamaci.
Mezi nové produkty v naší nabídce patří spínací hodiny lumii a lumatek, kde za rozumnou investici dostanete produkt, který je schopen spolehlivě spínat digitální předřadníky. Pro předřadníky magnetické platí to co jsme napsali výše. Mohou po omezený čas fungovat, avšak v případě jejich poruchy zákazník přichází o záruku na spínací hodiny.

 
199
1499991199149999
Značky
 
 

Stránka 1 z 1 - 41 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 41 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.