Growboxy

Parametry pro výběr stanů jsou velice individuální. Základním parametrem je rozměr, ergonomie (počet a průměr vývodů pro vzduchotechniku, hlavní vstupy a okna), kvalita vnitřní odrazové folie, kvalita zpracování a použité materiály.

Pokud hledáte stan s nejvyšším poměrem cena / kvalita doporučujeme se Vám zaměřit na (GREEN-QUBE, SJ DARK STREET / ROOM, HOMEBOX, GROWLAB a PROBOX). Ostatní stany samozřejmě nemusí být nutně špatnou volbou, mohou například vyhovovat Vašim představám co se týče unikátního rozměru, které výše zmínění výrobci nenabízí, nicméně neposkytují ideální poměr kvality na úkor vynaložených finančních prostředků.

G-TENT Hortosol - Základní řada pěstebních stanů poskytuje nekompromisní poměr ceny/kvality. Celokovová konstrukce zaručuje bezpečné zavěšení LED panelů a stínidel od 25-50kg dle rozměru. Nenechte se zmást cenou, kvalitou předčí mnoho dražších stanů.

PROBOX - Střední třída stanů, která poskytuje zajímavý poměr ceny/kvality ve všech prodávaných rozměrech. Největší slabinou jsou plastové spojky tyčí, které rády praskají.

DARK ROOM - Střední třída stanů srovnatelná se stany PROBOX s odlišnou ergonomií.

HOMEBOX - Homebox AMBIENT / EVOLUTION - HIGHEND stany, s jedním z nejlepších odrazových materiálů PAR+ (zde můžete zhlédnout propagační video výrobce). Pokud hledáte kvalitní zpracování, luxusní design a skvělý odrazový materiál, neváhejte si připlatit za HOMEBOX.


GREEN-QUBE  - HIGHEND stany s nejlepším 98% odrazovým materiálem. Nekompromisní kvalita, nejsilnější tyče na trhu, celokovová konstrukce s nosností přes 100kg. Za nabízenou cenu naprostý  BESTSELLER

 
2
12999912129999
Značky
 
 
 

Stránka 1 z 3 - 227 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 227 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.