Kariéra

Hledáme nové kolegy na pozice:

Specialista prodeje - Čestlice 271

Sháníme profesionála, který dobře rozumí našemu sortimentu, pěstování rostlin a má zkušenosti s výrobky značek, které nabízíme.

Náplní práce je vše spojené s chodem výdejny a obsluhou zákazníků na osobním odběru.

Dále také odpovídání na odborné dotazy na emailu, chatu a tvorba obsahu na webu.

Nabízíme: vysoké finanční ohodnocení

Požadujeme: spolehlivost a seriózní vystupování, odborné znalosti a komunikativnost

Koho Hledáme:

Expedice zásilek

Náplní práce bude vše spojené s prodejnou a e-shopovými objednávkami.
Převážně však balení a expedice zásilek. Doskladňování zboží. Objíždění dodavatelů.
Práce je různorodá a jelikož nás není mnoho, je možné se podílet prakticky na všem.

Nabízíme:
Flexibilní pracovní doba dle domluvy mezi 8:30 a 16:30
Novou reprezentativní budovu, kde je teplo v zimě a chládek v létě :)
Zaměstnanecké slevy
Pitný režim káva, voda atp.
Práci v Dobřejovicích (Praha-východ) - POZOR špatná dostupnost MHD

Požadujeme:
Pečlivost
Spolehlivost
Dlouhodobou spolupráci
Fyzická zdatnost - Balení a manipulace se zbožím
Řidičský průkaz sk. B výhodou - není podmínkou

Nástup ihned nebo dle dohody.
Vhodné pro studenty i absolventy.
Práce na DPP i HPP
Plat: až 200Kč/h

Budeme se těšit na tvůj životopis včetně fotografie na adrese:
info@hotchilli.cz
a domluvíme se, co a jak.
Tým HOTchilli s.r.o.

Pracovník logistiky - Čestlice 271

Co Vás čeká:

  • Náplní práce bude vše spojené s výdejnou a e-shopovými objednávkami. Převážně však balení a expedice zásilek, či doskladňování zboží.
  • Práce u nás je různorodá a jelikož nás není mnoho, je možné se postupně začít podílet prakticky na celém provozu firmy.

Požadujeme:

  • Dlouhodobou spolupráci 8h denně
  • Pečlivost při balení zásilek
  • Spolehlivost a dochvilnost
  • Fyzickou zdatnost pro balení a manipulaci se zbožím

Výhodou bude, pokud máte:

  • Vzdělání ukončené maturitou
  • Řidičský průkaz sk. B, osobní auto pro dopravu do práce
  • Práce s PC (Shoptet, MS Office)

Co vám můžeme nabídnout:

  • Slušné finanční ohodnocení (> 200 Kč/h)
  • Bonusy na základě precizně odvedené práce
  • Práce na HPP, DPČ i DPP
  • Flexibilní pracovní doba dle domluvy ( v časech mezi 8:00 a 17:00 )
  • Slušné zázemí - zdarma káva, pití atp.
  • Možnosti kariérního postupu (vedoucí expedice či skladu, zákaznická podpora, editace produktů na e-shopu)
  • Nástup ihned nebo dle dohody

Základní informace o pozici:

  • Místo pracoviště: Praha - Uhříněves
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
  • Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
  • Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
  • Plat: 32000 - 40000 Kč/měsíc
  • Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
  • Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
  • Zadavatel: Zaměstnavatel
  • Pozice je vhodná pro absolventy.