Dimlux Xplore Series LED 730W

Kód: 3CZ711F7
Novinka
Značka: Dimlux
9 999 Kč 8 263,60 Kč bez DPH
Skladem (Čestlice)
Možnosti doručení

DimLux Xplore Series 730W LED nabízí bezprecedentní poměr cena/výkon s dokonalou kombinací plnospektrálních bílých a červených LED diod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DimLux Xplore Series 730W LED nabízí bezprecedentní poměr cena/výkon s dokonalou kombinací plnospektrálních bílých a červených LED diod.

Výsledkem je dokonalé spektrum pro všechny fáze růstu. Výsledkem kombinace bílých a červených LED diod je poměrně vysoký podíl modrého světla.
Modré světlo udržuje plodiny ve vegetační fázi pevné a kompaktní a přispívá k optimální morfogenezi a absorpci světla rostlinou. Červená část je ideální pro kvetení a je zodpovědná za vysoký výnos.

Rozšiřte své světelné spektrum pomocí našich odpovídajících doplňků UV-A a Far-red. Dodávají se ve 3 různých verzích UV-A, NIR nebo UV-A+NIR, které lze použít v rámci 1 nastavení. Každý doplněk má své vlastní jedinečné spektrum. Každé doplňkové světlo má své specifické použití, UV-A a NIR lze použít společně se samostatnými časovači pro dosažení maximálního účinku. Pokud je vyžadována jednoduchost, je nejlepší volbou kombinovaný doplněk UV-A + NIR.

Digitální předřadník Xplore 730W, namontovaný přímo na svítidle nebo umístěný na dálku, může LED svítidlo stmívat pomocí regulátoru Maxi nebo pomocí stmívacího tlačítka při nastavení 250 W, 400 W, 600 W nebo 730 W, které lze zvolit tak, aby poskytovalo maximální světelný výkon.
Lehké a snadno se instaluje, při zavěšení pomocí lanových západek lze výšku svítidla upravovat podle toho, jak rostou vaše rostliny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: