GRODAN pěstební rohož CLASSIC - 1000x150x75mm

Kód: 1291
Značka: GRODAN
119 Kč 98,30 Kč bez DPH
Skladem (Čestlice)
Možnosti doručení

Metr dlouhá rohož Grodan CLASSIC z inertního rockwoolu s horizontálními vlákny je určena pro hydroponické pěstování dospělých rostlin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spolehlivá kompaktní rohož na pěstování bylinek, Grodan CLASSIC, je tvořena hydrofilními vlákny s horizontální strukturou a homogenní hustotou, což způsobuje lepší zadržování vody. Rostlinám poskytne ideální prostředí pro rychlý i nepřetržitý rozvoj kořenů po celý pěstební cyklus. Je vhodná pro hydroponické pěstování s vyšší frekvencí zalévání.

Technologie nové generace, Grodan NG2.0, se vyznačuje excelentní obnovou ECjednoduchým zavlažováním i dobrým odvodněním. Také garantuje rozumnou spotřebu vody a hnojiv, samozřejmostí je vyvážený poměr vody a vzduchu.

Grodan rohože, stabilní pH a EC

Rockwool substrát udržuje stabilní pH a umožňuje snadnou regulaci EC. Kořeny i rostliny jsou zdravější a méně náchylné k nemocem nebo plísním. Podporuje optimální příjem živin, vody a kyslíku. Pěstební rockwool rohož Grodan CLASSIC 1000x150x75 mm zajistí kvalitní úrodu bylinek, zeleniny a plodin.

Pevná a metr dlouhá rohož je vhodná pro stejně dlouhé truhlíky nebo hydroponický systém s kapkovou závlahou a časovačem. Nejvíce se hodí pro pěstování rajčat nebo okurek. Rohož se před použitím nenamáčí, nedoporučujeme ji použít víckrát než pro jeden pěstební cyklus.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: