Biotabs Guerilla Juice 500ml

Kód: 3854
Značka: Biotabs
259 Kč 214 Kč bez DPH
Skladem (Čestlice)
Možnosti doručení

Guerilla Juice je 100% organický tekutý růstový a květový stimulátor. Objem 500ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Guerrilla Juice NPK 5-1-5 pomáhá udržovat v optimálním stavu půdu pro vaše rostliny. Potřebujete zdravou půdu pro zdravé rostliny a Guerrilla Juice vám toho pomůže dosáhnout. Přípravek může být použit během růstu i kvetení. 

S vysokým obsahem stopových prvků a cukrů pracuje Guerrilla Juice v symbióze s prospěšnými půdními bakteriemi a mykorhizními houbami. 

Návod k použití: 

Před použitím řádně protřepejte. Poté zřeďte 2ml Guerrilly Juice na každý litr vody pro každé zalévání nebo použijte Guerrilla Juice jako součást BioTabs metody organického růstu a kvetení.

Složení: lucernová moučka, směs melasy, kali vinasse, oxid křemičitý a jemné horninové částice jako základ mikroživin. Guerrilla Juice obsahuje vyvážené množství minerálů, jako jsou zinek, měď, mangan, hořčík, síra, křemík a železo.

Pro optimální výsledky kombinujte Guerrilla Juice s prospěšnými bakteriemi v půdě a mykorhizou. Guerrilla Juice se vyrábí pouze s použitím přísad, které jsou schváleny Asociací, je schválen pro použití se všemi plodinami a při výrobě nebyla použita žádná zvířata ani jejich produkty.

  • Obsah balení 500 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Hnojiva BIOtabs
Použití: Aditiva

BioTabs STARTERKIT Manual

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: