CANNA Aqua Clay Pebbles 45l (keramzit)

Kód: 9172
Značka: CANNA
393 Kč 324,80 Kč bez DPH
Skladem (Čestlice)
Typ přepravy ?
Možnosti doručení

CANNA CLAY PEBBLES jsou vysušené jílovité kuličky, které formují ideální substrát pro použití zkušenými pěstiteli zejména v recirkulačních systémech. Fragmentace 10 - 20mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CANNA CLAY PEBBLES jsou vysušené jílovité kuličky, které formují ideální substrát pro použití zkušenými pěstiteli. Díky unikátní struktuře nabízí ideální základ pro ty pěstitele, kteří chtějí řídit aplikaci živin a vlhkost jejich rostlin po celý proces růstu velice jednoduchým způsobem. Jsou vyrobeny ze speciálního typu jílu, který má obsah málo rozpustných solí. A kvůli tomu jsou obzvlášť vhodné pro použití v recirkulačních systémech.

CANNA CLAY PEBBLES mají jak vysokou propustnost, tak vysoký vzdušný obsah, který stimuluje vývoj silných kořenů. Jsou anorganické, mají neutrální hodnotu pH, jsou bez plísní a nehnijí. Obsahují rozdílné složky, které formují spolu optimální, heterogenní strukturu, která je ideální pro kořenový vývoj.

  • Použití: CANNA Aqua Clay Pebbles je vhodný pro všechny hydroponické systémy.

Nejprve propláchněte CANNA Aqua Clay Pebbles vodou, abyste odstranili nečistoty a abyste předešli zablokování vašeho zavlažovacího systému.

CANNA Aqua Clay Pebbles mohou být také použity ke zlepšení zavodňování v kompostech. Abyste toho dosáhli, vložte před umístěním kompostu asi 4 cm vysokou vrstvu CANNA Aqua Clay Pebbles.

Doplňkové parametry

Kategorie: Keramzit - Hydroton
Velikost: 45l

(UK) CANNA Aqua Flores

(UK) CANNA Aqua Vega

Zalévání rostlin? Jakým způsobem a jak často?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: