CANNA Terra SeedMix 25l

Kód: CANNA3345
Značka: CANNA
229 Kč 189,30 Kč bez DPH
Skladem (Čestlice)
Typ přepravy ?
Možnosti doručení

Půdní směs Canna Terra Seedmix určená pro klíčení semínek nebo zakořenění sazenic. Objem 25 litrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CANNA Terra Seed Mix je hrnkovací směs přímo určená pro vyklíčení Vašich semínek. Jeho homogenní stálá struktura zajišťuje to, že si ponechá více vody, a to dává semínkům nejlepší šanci vyklíčit. CANNA Terra Seed Mix je také obzvláště vhodný pro použití zakořenění řízků.

Použití:

  • Výsev Terra Seed Mix

Zasejte semena 2-3 mm hluboko (max. 5 mm) v Terra Seed Mix v květináči, který má maximální průměr 5 cm. Postřikujte rostoucí médium pravidelně. Sazenice nejprve využije energetické rezervy, které jsou k dispozici v semeni.

Udržujte semena teplá (20-25 ° C) a vlhká například pomocí propagátoru. Jakmile se sazenice vynoří ze země, sejměte víko propagátoru.

  • Mladé sazenice

Mladé sazenice jsou velmi choulostivé, takže je neumisťujte na přímém slunečním světle nebo v blízkosti silné lampy, protože je to může spálit. Dejte mladým rostlinám připravenou výživu, která má nízké EC (1.2) a přidejte RHIZOTONIC pro posílení kořenů. Sazenice jsou připraveny být přesazeny, pokud se vyvinuly dva nebo tři listy.

  • Pěstování venku

I když je možné zasít semena přímo do země a nechat je klíčit tam ,úspěšnost je znatelně nižší, než když se tento proces provádí uvnitř. Pozemní teploty mimo to neposkytují ideální okolnosti pro klíčící semena. Umístěte sazenice, které už se objevily, na místě, kde se mohou lehce aklimatizovat na podmínky venku, například na balkoně

  • Řízky a další

Jakmile rostliny vyvinuly dobrý kořenový systém v Terra Seed Mix, mohou být převedeny na růstové médium, jako je Terra Professional, Terra Professional Plus, Canna Coco (Natural / Professional Plus), Clay Pebbles nebo Rockwool, kde budou pěstovány do zralosti. Sortiment živin CANNA obsahuje nejlepší specifické kombinace pro každé z těchto rostoucích médií, které zaručí optimální sklizeň.

  • Plastový obal je 100% recyklovatelný
  • Skladujte na chladném a tmavém místě, minimální teplota 4 ° C (40 ° F)
  • Obsah 25L

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sadba a klonování
Velikost: 25l

CANNA Terra Flores

CANNA Terra Vega

Zalévání rostlin? Jakým způsobem a jak často?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: