Biotabs Starterpack

Kód: 3848
Značka: Biotabs
889 Kč 734,70 Kč bez DPH
Skladem (Čestlice)
Možnosti doručení

Kompletní, cenově zvýhodněná sada organické výživy a doplňků na pěstování 5 až 10 rostlin v půdě. Biotabs Starterpack vč. Bactrex, Mycotrex, BioTabs, Orgatrex, Startrex.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Praktický balíček hnojiv a doplňků Biotabs Starterkit je speciálně určen na pěstování 5 až 10 rostlin na jednom metru čtverečním. Hodí se pro indoor i outdoor podmínky.

Komplexní sada organické výživy Biotabs Starterkit se skládá z 25g Bactrex, 50g Mycotrex, 10 tablet BioTabs, 0,25L Orgatrex, 250g Startrex.

Mycotrex je půdní obohacovač dodává pufrovaným substrátům prospěšné bakterie a houby Mycorrhizae. Zlepšuje vstřebávání minerálů a vody.

Organický práškový přípravek Bactrex chrání sazenice a řízky před patogeny. Obsahuje Trichodermu a půdní bakterie, je vhodný pro pěstování v půdě a kokosu.

Organické tablety BioTabs vylepšují příjem živin a zvyšují úrodnost hlíny nebo kokosového substrátu. Tablety jsou vhodné do záhonu, skleníku, květináče, truhlíku.

Tekuté rostlinné hnojivo Orgatrex s vysokým obsahem cukrů na růst a květ se používá při indoor a hlavně outdoor kultivaci rostlin v půdě nebo kokosu.

Startrex je půdní obohacovač a organické hnojivo s vysokým obsahem probiotických bakterií.

  • 25 g Bactrex
  • 50 g Mycotrex
  • 10 tablet BioTabs
  • 0,25 l Orgatrex
  • 250 g Startrex

Doplňkové parametry

Kategorie: Hnojiva BIOtabs
Fáze: Růst i květ
Použití: Sady

BioTabs STARTERKIT Manual

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: