BioBizz Starters Pack

Kód: 556
Značka: BioBizz
1 349 Kč 1 114,90 Kč bez DPH
Skladem (Čestlice)
Možnosti doručení

Základní sada hnojiv a doplňků BioBizz Starters Pack vhodná jak pro začátečníky, tak pokročilé pěstitele. (Bio-Grow, Bio-Bloom, Top-Max, Bio-Heaven, Root-Juice. Vše pro organické pěstování v hlíně nebo substrátu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Startovací sada organických hnojiv a doplňků Starters Pack od Biobizz zajistí dostatek NPK živin a jiných nezbytných látek pro pěstování rostlin na cca 1 metru čtverečním. Starters Pack obsahuje celkem 5 hnojiv a doplňků.

Při koupi kompletní sady BioBizz vždy ušetříte!

Tato startovací sada hnojiv a doplňků je vhodná nejen pro ekologicky šetrné pěstitele. Sestava je kompatibilní se všemi pěstebními metodami - hlína, kokos, hydro nebo aeroponie. Všechny produkty BioBizz obsahují živiny a jiné důležité látky výhradně organického původu

Sada Biobizz Starters Pack obsahuje

  • BioBizz Bio-Grow 1l

Základní výživa Biobizz Bio-Grow podporuje růst rostliny, silné kořeny a rozvoj zelené masy. Používá se od druhého týdne do konce hnojení. Zkvalitňuje a stimuluje půdní prostředí, zvyšuje úrodnost substrátu.

  • BioBizz Bio-Bloom 1l

Základní květové hnojivo Bio-Bloom obsahuje vyvážený poměr dusíku, fosforu a draslíku. Bio-Bloom je také obohacen o důležité stopové prvky, aminokyseliny a přírodní hormony. Podporuje bujné květenství.

  • BioBizz Top-Max 0,5l

Květový stimulátor Top-Max od BioBizz se používá od začátku třetího týdne. Podporuje příjem živin, buněčné dělení a tvorbu velkých voňavých květů a těžkých plodů.

  • BioBizz Bio-Heaven 0,25l

Booster Bio-Heaven posiluje antioxidační systém rostliny, odbourává toxiny vzniklé během stresu, stimuluje přirozenou obranyschopnost rostliny a podporuje tvorbu listů a zelené hmoty. Používá se v růstovém i květovém období.

  • BioBizz Root-Juice 0,25l

Směs špičkových huminových kyselin, fulvokyselin a extraktu z mořských řas stimuluje tvorbu nových kořenů a silného kořenového systému. Root-Juice zároveň zkvalitňuje přirozený biologický život v substrátovém prostředí.

Součástí balení je odměrka 100ml pro snadné připravení zálivky. Zálivku spotřebujte do 24 hodin. Zvýhodněná sada BioBizz Starters Pack obsahuje kompletní doporučené dávkování.

Doplňkové parametry

Kategorie: Starter pack
Fáze: Růst i květ
Použití: Sady

BioBizz Nutrient Line Review

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: