CarboAir 100 - 4250m3/hod - Ø315mm

Kód: CA100-315-660
NADROZMĚR
9 999 Kč 8 263,60 Kč bez DPH
Skladem (Čestlice)
Možnosti doručení

CarboAir100 - nejmonstróznější řada filtrů pro nejnáročnější prostředí. Poradí si i s největšími pěstírnami s extrémně vysokou koncentrací zápachu, kde při použití s menšími ventilátory filtraci vzduchu dokonce ztrojnásobí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CarboAir™ 100 byl vyvinut pro filtrování velmi vysokých koncentrací VOC z větších pěstíren.

CarboAir™ 100 má obrovské 100mm lože z čistého aktivního uhlí a 660mm tělo. Ve spojení s naší špičkovou ocelovou sítí, se stává nejúčinnějším filtrem v odvětví. Tyto filtry jsou monstra, určená pro nejnáročnější prostředí. Pokud potřebujete vyčistit velké objemy vzduchu nebo velké množství nežádoucích pachů, je tento filtr pro vás.

  • Max průtok vzduchu 4250 m3/h
  • Ruční výroba v Evropě
  • Dodává se s předfiltrem, který lze prát v pračce

Pouzdro filtru
Průmyslové pouzdro filtru je z pozinkované oceli. Použití nejkvalitnějších materiálů umožnilo vyrobit nejjemnější síťovinu.
Síťka filtru je otevřená na 55,5 % pro nejlepší proudění vzduchu přes filtr. Carbo Air 100 filtry mají lepší průtoky, což umožňuje používat silnější uhlíkové lože ve srovnání s konkurenty. Zvolená filtrační síťka, na rozdíl od konkurence, umožňuje vynechání vnitřní nylonové síťky, která zpomaluje proudění vzduchu.

Aktivní panenský uhlíkový granulát
Použitý karbon byl vyroben na míru pro CarboAir, aby extrahoval zápach ze vzduchu a fungoval v souladu s tělem z jemné zinkové síťoviny. Panenský uhlík se aktivuje při teplotách nad 1000°C ve vlhkém prostředí. Tento proces otevírá póry uhlíku, aby získal neuvěřitelně vysoké absorpční vlastnosti organických částic a dalších nečistot ve vzduchu. Karbon se v Evropě vyrábí podle velmi vysokých standardů, na rozdíl od čínských filtrů, které často obsahují levnější směsi a riskují kontaminaci mořskou vodou během přepravy.
Výroba v EU umožňuje lepší kontrolu kvality. Uhlík je vyroben podle EN12915, což znamená, že je dostatečně čistý, aby mohl být použit v potravinářských provozech a výrobnách. Velikost a hloubka filtru byla speciálně navržena tak, aby poskytovala správný kontakt mezi kontaminovaným vzduchem a uhlíkem.

Technické specifikace

  • Model: CA100-315-660
  • Příruba mm: 315
  • Délka mm: 660
  • Karbonové lože mm: 100
  • Max. průtok vzduchu m3/h: 4250

CarboAir How it's made

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: