CarboAir 50 - 3100m3/hod - Ø315mm

Kód: CA50-315-1000
7 499 Kč 6 197,50 Kč bez DPH
Skladem (Čestlice)
Možnosti doručení

CarboAir 50 - navržen pro menší pěstírny, ale stále skvělý pro čištění vzduchu i ve větších místnostech. Nabízí vynikající proudění vzduchu a je kompaktní a lehký.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompaktní a lehké filtry CarboAir™ 50 poskytují vynikající vzduchovou filtraci těkavých organických látek, aniž by ohrozily proudění vzduchu.

Řada, původně navržená s ohledem na menší pěstírny, se nedávno vyvinula, aby nabídla novou velikost kompatibilní s boxovým ventilátorem 4250 a prostředím větší pěstírny.

  • Max průtok vzduchu 3100m3/h
  • Ruční výroba v Evropě
  • Dodává se s předfiltrem, který lze prát v pračce

Pouzdro filtru
Průmyslové pouzdro filtru je z pozinkované oceli. Použití nejkvalitnějších materiálů umožnilo vyrobit nejjemnější síťovinu.
Síťka filtru je otevřená na 55,5 % pro nejlepší proudění vzduchu přes filtr. Carbo Air 50 filtry mají lepší průtoky, což umožňuje používat silnější uhlíkové lože ve srovnání s konkurenty. Zvolená filtrační síťka, na rozdíl od konkurence, umožňuje vynechání vnitřní nylonové síťky, která zpomaluje proudění vzduchu.

Aktivní panenský uhlíkový granulát
Použitý karbon byl vyroben na míru pro CarboAir, aby extrahoval zápach ze vzduchu a fungoval v souladu s tělem z jemné zinkové síťoviny. Panenský uhlík se aktivuje při teplotách nad 1000°C ve vlhkém prostředí. Tento proces otevírá póry uhlíku, aby získal neuvěřitelně vysoké absorpční vlastnosti organických částic a dalších nečistot ve vzduchu. Karbon se v Evropě vyrábí podle velmi vysokých standardů, na rozdíl od čínských filtrů, které často obsahují levnější směsi a riskují kontaminaci mořskou vodou během přepravy.
Výroba v EU umožňuje lepší kontrolu kvality. Uhlík je vyroben podle EN12915, což znamená, že je dostatečně čistý, aby mohl být použit v potravinářských provozech a výrobnách. Velikost a hloubka filtru byla speciálně navržena tak, aby poskytovala správný kontakt mezi kontaminovaným vzduchem a uhlíkem.

Technické specifikace

  • Model: CA50-315-1000
  • Příruba mm: 315
  • Délka mm: 1000
  • Karbonové lože mm: 50
  • Max. průtok vzduchu m3/h: 3100
  • Doporučený ventilátor: 315 Silenced
  • Doporučený ventilátor řady K: K315

Doplňkové parametry

Kategorie: CarboAIR 50
Maximální průtok vzduchu: 3100 m3/h
Průtok (m3/h): 3100
Příruba (mm): 315

CarboAir How it's made

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: