CarboAir PRO 60 - 3600m3/hod - Ø315mm

Kód: CA60-315-1000
7 999 Kč 6 610,70 Kč bez DPH
Skladem (Čestlice)
Možnosti doručení

CarboAir PRO 60 - S větším 60mm lůžkem z uhlíku je tato řada filtrů určena pro střední až velké pěstírny. Pečlivě jsme je sladili s našimi výkonnějšími ventilátory. Tyto filtry obsahují téměř dvakrát více uhlíku než standardní filtry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CarboAir PRO 60 byl vyvinut pro vyšší koncentrace VOC v odsávaném vzduchu ze středních a větších pěstebních prostředí.

CarboAir PRO 60 má hlubší karbonové lůžko 60 mm a delší tělo. To prodlužuje čas kontaktu mezi vzduchem a uhlíkem, čímž se odstraní vyšší koncentrace VOC. 60mm uhlíkové lože z čistého aktivního granulovaného uhlíku vydrží i v drsnějších podmínkách. Tyto filtry byly navrženy tak, aby fungovaly minimálně 18 měsíců. S CarboAir™ PRO 60 jste i se silnějšími ventilačními kanály stále v bezpečí.

  • Max průtok vzduchu 3600 m3/h
  • Ruční výroba v Evropě
  • Dodává se s předfiltrem, který lze prát v pračce

Pouzdro filtru
Průmyslové pouzdro filtru je z pozinkované oceli. Použití nejkvalitnějších materiálů umožnilo vyrobit nejjemnější síťovinu.
Síťka filtru je otevřená na 55,5 % pro nejlepší proudění vzduchu přes filtr. Carbo Air 60 filtry mají lepší průtoky, což umožňuje používat silnější uhlíkové lože ve srovnání s konkurenty. Zvolená filtrační síťka, na rozdíl od konkurence, umožňuje vynechání vnitřní nylonové síťky, která zpomaluje proudění vzduchu.

Aktivní panenský uhlíkový granulát
Použitý karbon byl vyroben na míru pro CarboAir, aby extrahoval zápach ze vzduchu a fungoval v souladu s tělem z jemné zinkové síťoviny. Panenský uhlík se aktivuje při teplotách nad 1000°C ve vlhkém prostředí. Tento proces otevírá póry uhlíku, aby získal neuvěřitelně vysoké absorpční vlastnosti organických částic a dalších nečistot ve vzduchu. Karbon se v Evropě vyrábí podle velmi vysokých standardů, na rozdíl od čínských filtrů, které často obsahují levnější směsi a riskují kontaminaci mořskou vodou během přepravy.
Výroba v EU umožňuje lepší kontrolu kvality. Uhlík je vyroben podle EN12915, což znamená, že je dostatečně čistý, aby mohl být použit v potravinářských provozech a výrobnách. Velikost a hloubka filtru byla speciálně navržena tak, aby poskytovala správný kontakt mezi kontaminovaným vzduchem a uhlíkem.

Technické specifikace

  • Model: CA60-315-1000
  • Příruba mm: 315
  • Délka mm: 1000
  • Karbonové lože mm: 60
  • Max. průtok vzduchu m3/h: 3600

Doplňkové parametry

Kategorie: CarboAIR PRO 60
Maximální průtok vzduchu: 3600 m3/h
Průtok (m3/h): 3600
Příruba (mm): 315

CarboAir How it's made

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: