Ozonér CORNWALL 200mg/h - 7W

Kód: 1193
Akce
Značka: Cornwall
899 Kč 743 Kč bez DPH
Skladem (Čestlice)
Možnosti doručení

Tyto ozonéry najdou své uplatnění při sterilizaci prostoru od virů, bakterií a plísní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Ozonéry s vysokým výkonem jsou vhodné do ordinací, exponovaných prostor jako jsou čekárny lékařů, autobusy, metro, hotely, byty atd...
  • Vysoké dávky ozonu 100% sterilizují exponovaný prostor v řádu desítek minut.
  • Nejlevnější a nejsnadnější způsob sterilizace, jelikož vzduch = plyn se dostane do každé skulinky.
  • Ozonéry nenahrazuji mechanickou desinfekci.

Ozón se skládá ze třech atomů kyslíku, O3. Vzniká působením UV záření, ale také jako výsledek reakce oxidu dusnatého s těkavými organickými sloučeninami a rovněž během atmosférických výbojů. Pokaždé po bouřce s četnými blesky cítíme čerstvější vzduch právě díky přítomnosti ozonu. Ozón likviduje viry, bakterie, alergeny a spóry plísní – bez použití chemických látek. Dezinfekce tímto plynem se proto využívá v medicíně, vodárenství a dalších oborech. Zároveň štěpí zápachy a odstraňuje je. Zajišťuje tak čisté a zdravé prostředí bez škodlivých částic. Ozon patří k nejsilnějším oxidantům, proto se uplatňuje během dezinfekce a dezodorizace, a také během odbarvování nebo odstraňování nepříjemné chuti z některých potravinářských produktů. Používá se ve formě plynu (častěji) nebo ozonové vody. Silný oxidant se nejčastěji využívá během dezodorizace, protože mění vlastnosti nejrůznějších organických sloučenin, které rozhodují o nepříjemných zápaších. Ozon účinně ničí bakterie, plísně a viry, a proto je možné ho používat při dezinfekčních zákrocích všeho druhu.

Ozon nemaskuje příčinu zápachu, ale trvale ji odstraňuje!

Možnosti jak využívat ozon jsou četné. Zákroky s jeho použitím jsou příznivé pro životní prostředí a dokonce akceptované v ekologické produkci potravin. Díky použití ozonu nevznikají žádné vedlejší produkty. Ozón není stálý; přebytek plynu se velmi rychle rozkládá na kyslík. Slabým místem ozonu je to, že se jedná o plyn korozní ve vztahu ke kovům. Je nebezpečný pro elektrická zařízení (vedení), jelikož může oxidovat povrch kovových zařízení.

Pro efektivní desinfekci a účinné odstraňování pachů pomocí „aktivního kyslíku“ (O3) Vám nabízíme generátory ozonu. Zařízením prochází kyslík O2, který se pomocí „tichých“ výbojů z části přeměňuje na nestabilní ozon O3. 

POUŽITÍ:

Intervaly automatického provozu jsou 6 hodin s opuštěním zóny na 20 minut.
Stiskněte tlačítko provozního intervalu a upravte čas intervalu stisknutím tlačítka pro zobrazení 1 hodiny, 2 hodin, 6 hodin, 8 hodin nebo 12 hodin. Rozsvícení bude odpovídat zvolenému intervalu.
Zvolte dobu provozu stisknutím tlačítka "Operating Time/Provozní doba" v 10 minutách, 20 minutách nebo 30 minutách.

  • Napětí: vstup +/- 10% AC220 V.
  • Průměrný výkon: 7W.
  • Výkon ozonu: 200 mh/h.
  • Doba generování ozónu: 0-30 minut.
  • Cyklus: automaticky nastavitelný.
  • Nastavitelné intervaly: 1-12 hodin.

Ozonér Cornwall

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: