Systém ALIEN® RAIN ™ je revoluční automatizovaný zavlažovací systém, který replikuje déšť. Systém může být použit s půdou, kokosem nebo jakýmkoli pěstebním médiem podle vašeho výběru a může být použit jako recirkulační nebo RTW (run to waste) systém.

Patentované víko RAIN ™ účinně dodává živny a kyslík prostřednictvím dešťového efektu, kterým je rovnoměrně sprchována celá plochu média. Tato technika odplavuje všechna solná rezidua a nahrazuje je čerstvými živinami. Víko RAIN ™ stíní povrch média, čímž brání tvorbě řas. Médium vysychá rovnoměrně a efektivně, což umožňuje kořenovému systému využívat celý objem všech pěstebních médií až po povrch.

Jaký je rozdíl mezi „Black Series“ a „PRO Silver Series“?

VLASTNOSTI ŘADY PRO SILVER

  • Patentované tvarové spojky Dual-Flow ™ mají vnitřní průměr 50mm (Black Series 32mm) pro silnější a plynulejší průtok. Umožňují i zbytkové vodě projít štěrbinami umístěnými po stranách spojky, což zajišťuje že v květináči nezůstává stát živný roztok.
  • Tepelně reflexní stříbrná trubka s průměrem 50mm zabraňuje zahřívání živného roztoku narozdíl od černé trubky 32mm v Black Series.
  • Květináče a jejich víka jsou rovněž vyrobeny z tepelně reflexního stříbrného polymeru a zabraňují tak nadměrnému zahřívání média.
  • Řada Silver obsahuje měděné poklopy odtoku, které odradí kořeny od vstupu do potrubí.

 

50MM_DUAL-FLOW_TEE  50mm_silver_pipe36L_Silver_PotCOPPER_DRAIN_COVER