Canna Mono Potassium, 16% Draslík 1l

Kód: 635
Značka: CANNA
279 Kč 230,60 Kč bez DPH
Skladem (Čestlice)
Možnosti doručení

Jednosložková výživa Canna Mono Draslík, K 16% pro vyšší nároky rostlin v květové fázi. Zvyšuje odolnost, zlepšuje produkci proteinů, zkvalitňuje květ.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Můžete optimálně zlepšit kvalitu a množství květu použitím CANNA DRASLÍK. Tento produkt vytváří buněčnou stěnu a dále zvyšuje odolnost květiny. CANNA DRASLÍK zlepšuje květ, produkci proteinů a karbohydrátů. Také posiluje údržbu vody a transport vody a živin v rostlině.

Toto hnojivo by nemělo být mícháno s hořčíkem a hnojivy obsahujícím vápník. Jako draselné hnojivo může být použito například při nedostatku draslíku. Dále jako doplňková živina, aby stimuloval fázi květu.

Toto organické minerální hnojivo obsahuje 16 % K2O a je zbaveno chloridů.

Draslík je základním prvkem pro rostliny; draslík hraje, mimo jiné, roli ve stimulaci květu, zajišťuje syntézu proteinů a sacharidů, rovnováhu vody a transport vody a živin v rostlině.

CANNA Draslík může být okamžitě absorbován rostlinou, posiluje buněčné tkáně, zvyšuje odolnost a podporuje množství a kvalitu kvetoucích vrcholků.

Draslík v koncentrované formě nelze míchat s hnojivy obsahující vápník a hořčík.

APLIKACE

  • Možno použít jako draselné hnojivo, mimo jiné, v případě nedostatku draslíku.
  • Jako doplňkový prostředek ke stimulaci květu.

DÁVKOVÁNÍ

  • 1 - 2 ml na 1 litr vody.

VAROVÁNÍ

Dobré hnojivo obsahuje všechny podstatné prvky ve správných rozměrech. Předávkování draslíku může vést k deficitu vápníku a hořčíku a okyselování kořenového prostředí . Proto postupujte s opatrností při stanovení dávky ; předávkování by mohlo být škodlivé pro rostliny!

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednosložkové živiny
Fáze: Růst i květ
Použití: Aditiva

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: