Jaký je rozdíl mezi „Black Series“ a „PRO Silver Series“?

VLASTNOSTI ŘADY PRO SILVER

  • Patentované tvarové spojky Dual-Flow ™ mají vnitřní průměr 50mm (Black Series 32mm) pro silnější a plynulejší průtok. Umožňují i zbytkové vodě projít štěrbinami umístěnými po stranách spojky, což zajišťuje že v květináči nezůstává stát živný roztok.
  • Tepelně reflexní stříbrná trubka s průměrem 50mm zabraňuje zahřívání živného roztoku narozdíl od černé trubky 32mm v Black Series.
  • Květináče a jejich víka jsou rovněž vyrobeny z tepelně reflexního stříbrného polymeru a zabraňují tak nadměrnému zahřívání média.
  • Vylepšené vzduchové čerpadlo JET-STREAM A.I.R ™ (Air Injection Rings) a velikost vzduchového potrubí jsou zvětšeny tak, aby zásobovaly celý okruh silným tlakem pro dosažení maximální saturace kyslíkem.
  • Kulové ventily a vysoce výkonné potrubní filtry jsou součástí řady Silver.

 

50MM_DUAL-FLOW_TEE  50mm_silver_pipe36L_Silver_PotJET-65BALL_VALVE_FILTER

VÍKO SE 4 OTVORY
Použití víka se 4 otvory je ideálním způsobem, jak zakořenit klony nebo semena ve vegetativní fázi.
Jedná se o mnohem efektivnější využití prostoru, energie a živin ve srovnání se zakořeňováním malých rostlinek ve vících s jedním otvorem, které by zabraly celou pěstební místnost po dobu 2–4 týdnů.
Jakmile jsou rostliny přibližně jeden týden od kvetení, přemístěte čtvercové košíčky do vík s jedním otvorem a rozmístěte je do pěstební místnosti na poslední týden vegetativní fáze.
Víko je vyrobeno z 3 mm silného plastu ABS a v případě potřeby může unést váhu až 4 zcela dospělých rostlin.

RDWC_4_x_HOLE_LID 4_HOLE_LID_SVR