Biobizz Trypack Outdoor

Kód: 4436
Značka: BioBizz
279 Kč 230,60 Kč bez DPH
Skladem (Čestlice)
Možnosti doručení

BioBizz sada Trypack Outdoor je vhodná pro venkovní pěstování rostlin. Obsahuje 250ml lahvičky Fish-Mix, Bio-Bloom a Top-Max. 100% bio!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Používáním Biobizz Outdoor Try Pack dodáte své hlíně přírodní živiny a podpoříte její mikrobakteriální život. Tato cenově zvýhodněná sada je kvůli aromatickému Fish-Mixu určena hlavně pro outdoor pěstování rostlin.

Všechny produkty BioBizz jsou 100% organické a nijak nezatěžují životní prostředí. Tento set vyjde levněji, než nákup jednotlivých lahviček a postačí pro kultivaci několika rostlin na cca 1 metru čtverečním.

SADA BIOBIZZ OUTDOOR PACK OBSAHUJE

  • 250ml Biobizz Fish-Mix

Silně aromatický rybí mix BioBizz Fish-Mix je 100% bio hnojivo, které se používá v růstové i květové fázi. Hnojivo je vhodné především pro pěstování v hlíně nebo kokosových substrátech. Vylepšuje mikrobiologický život v půdě, stimuluje půdní organismy a napomáhá tak stabilně kvalitnímu růstu.

  • 250ml Biobizz Bio-Bloom

Organické základní hnojivo na květovou fázi. Obsahuje menší podíl dusíku a dostatečný podíl fosforu a draslíku (NPK 2-7-4). Současně je v ideálním poměru bohatý na enzymy, vitamíny a aminokyseliny.

  • 250ml Biobizz Top-Max

Květy budou větší a voňavějšíplody chutnější a těžší. Posilovač kvetení BioBizz Top-Max obsahuje přírodní účinné huminové a fulvické kyseliny, které přirozeně podporují zdravý vývoj rostlin.

Zálivku s organickými přípravky spotřebujte do 24 hodin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Starter pack
Fáze: Růst i květ
Použití: Sady

BioBizz Nutrient Line Review

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: