Biobizz Trypack Indoor

Kód: 4435
Značka: BioBizz
249 Kč 205,80 Kč bez DPH
Skladem (Čestlice)
Možnosti doručení

Zvýhodněná sada dvou základních hnojiv pro růst i květ a jednoho komplexního stimulátoru. BioBizz Try Pack Indoor je určen pro 100% ekologickou indoor kultivaci rostlin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BioBizz Indoor Try-Pack je cenově zvýhodněná sada hnojiv a doplňků, kterou využijí nejen všichni indoor pěstitelé s nadstandardním vztahem k ekologii.

Jednoduchá ale účinná sestava Indoor Try Pack od BioBizz obsahuje celkem tři lahvičky základní výživy a komplexního stimulátoru, které postačí pro kultivaci několika rostlin na 1 metru čtverečním.

BIOBIZZ INDOOR TRY PACK OBSAHUJE

  • BioBizz Bio-Grow 250ml

Biobizz Bio-Grow podporuje rozvoj kořenového systému i celkový růst zelených částí rostliny. Komplexně posiluje rostlinu aby měla sílu na květ. Používá se od 2. týdne.

  • BioBizz Bio-Bloom 250ml

Bio-Bloom obsahuje vyvážený poměr dusíku, fosforu a draslíku (NPK 2-7-4). Bio-Bloom je také obohacen o důležité stopové prvky, aminokyseliny a přírodní hormony. Dodává rostlině vše důležité pro bohatou tvorbu velkých květů.

  • BioBizz Top-Max 250ml

Organický stimulátor BioBizz Top-Max je určen pro období květu. Obsahuje přírodní huminové a fulvické kyseliny. Zvětšuje květy, zvyšuje příjem živin, plody jsou sladší a chutnější.

Tato sada je vhodná pro všechny typy pěstebních médií.

Zálivku spotřebujte do 24 hodin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Starter pack
Fáze: Růst i květ
Použití: Sady

BioBizz Nutrient Line Review

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: