Biobizz Trypack Hydro

Kód: 4434
Značka: BioBizz
519 Kč 428,90 Kč bez DPH
Skladem (Čestlice)
Možnosti doručení

Zvýhodněná sada hnojiv a přísad pro 100% bio hydroponické pěstování rostlin. BioBizz Try-Pack obsahuje 250ml lahvičky Top-Max, Bio-Heaven, Bio-Bloom.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BioBizz Hydro Pack je základní organická sada produktů optimalizovaná pro pěstování v hydroponických systémech. Samozřejmě, že všechny produkty v cenově zvýhodněném setu jsou použitelné i pro jiné pěstební metody (hlína, kokos).

SADA BIOBIZZ TRY PACK HYDRO OBSAHUJE

  • 250ml BioBizz Bio-Bloom

Základní květové hnojivo Bio-Bloom obsahuje vyvážený poměr dusíku, fosforu a draslíku. Bio-Bloom je také obohacen o důležité stopové prvky, aminokyseliny a přírodní hormony. Podporuje bujné květenství.

  • 250ml BioBizz Top-Max

Organický stimulátor BioBizz Top-Max je určen pro období květu. Zvětšuje květy, zvyšuje příjem živin, plody jsou sladší a chutnější.

  • 250ml BioBizz Bio-Heaven

Všestranný stimulátor BioBizz Bio-Heaven je vhodný pro celou dobu růstové i květové fáze. Obsahuje účinné biostimulanty, hlavně aminokyseliny, získané přírodní fermentací a hydrolýzou. Ty podporují kvalitní strukturu, rychlý příjem živin a hlavně přirozené metabolické procesy v rostlině.

Všechny uvedené přípravky můžete bez problémů používat v automatické závlaze. Sada BioBizz Trypack Hydro je vhodná pro všechny typy pěstebních médií. Zálivku tvořenou organickými hnojivy spotřebujte do 24 hodin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Starter pack
Fáze: Růst i květ
Použití: Sady

BioBizz Nutrient Line Review

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: