CANNA Coco Professional Plus 50l

Kód: 3525
Značka: CANNA
323 Kč 266,90 Kč bez DPH
Skladem (Čestlice)
Typ přepravy ?
Možnosti doručení

Organický kokosový pěstební substrát nejvyšší kvality, CANNA Coco Professional Plus 50L, obohacený Trichodermou. Dokonalý poměr vzduchu a vlhkosti, neobsahuje viry, choroby ani škůdce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CANNA Coco Professional Plus je kokosový substrát, který nabízí zahradníkovi a jeho rostlinám mnoho výhod ve srovnání s jinými substráty:
  • CANNA Coco Professional Plus je čistý, organický produkt s homogenní strukturou a má plnou vyrovnávací schopnost, což eliminuje vedlejší účinky pěstování v kokosových vláknech, která by mohla spotřebovat některé živiny.
  • CANNA Coco Professional Plus je bez škodlivých virů a půdních chorob, díky unikátnímu výrobnímu procesu CANNA.
  • CANNA Coco Professional Plus má komplexní rovnováhu mezi vodou a vzduchem, což poskytuje ideální podmínky pro pěstování rostlin.
  • CANNA Coco Professional Plus může být použit několikrát.

CANNA Coco Professional Plus = R.H.P. kvalita

CANNA Coco Professional Plus se skládá ze 100 % kokosových vloček. Speciálně vybrané původní indické kokosové ořechy tvoří základ pro CANNA Coco Professional Plus. Produkt se v celém svém výrobním procesu vůbec nedotýká venkovní půdy, což zajišťuje, že konečný produkt neobsahuje plevel ani půdní choroby. Je propláchnutý v čerstvé vodě, to znamená, že nejsou přítomny žádné soli. To vše z něj dělá nejlepší pěstební substrát budoucnosti.

Výrobní proces podléhá přísným kontrolám kvality a tak můžeme zaručit kvalitu tohoto výrobku.

CANNA Coco Professional Plus nese nejpřísnější RHP značku kvality . Ve skutečnosti ,kvalita tohoto výrobku jde výrazně nad rámec RHP standardu. Stručně řečeno, R.H.P. značka kvality znamená, že výrobek neobsahuje plevel. R.H.P. kontrola není omezena na hotový výrobek, ale týká se získávání a zpracování surovin po celou cestu, až do obalu.

Vyrovnávací proces společnosti CANNA nám umožňuje 'předprogramovat' médium do určitého stáří. To zaručuje, že budete mít stejný, konzistentní, vysoce kvalitní materiál znovu a znovu.

Použití:

  • Používejte nádoby o objemu minimálně 5 litrů. Čím je nádoba větší, tím stabilnější bude kořenové prostředí.
  • Jestliže budete používat substrát CANNA Coco Professional Plus v kombinaci s hnojivy řady CANNA Coco, která jsou pro tento substrát určena, budete tím investovat do kvality a jistého výsledku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Canna
Velikost: 50l

(UK) CANNA COCO

Zalévání rostlin? Jakým způsobem a jak často?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: