Canna Coco Starter Pack 250ml / 1l

Kód: 95981
Značka: CANNA
1 499 Kč 1 238,80 Kč bez DPH
Skladem (Čestlice)
Možnosti doručení

Canna Coco Starter Pack je kompletní, cenově zvýhodněná sestava hnojiv pro celý pěstební cyklus v kokosových substrátech a mixech. CANNA patří k nejkvalitnějším hnojivům v naší nabídce. S touto holandskou značkou pěstitelé šlechtí opravdové lahůdky již mnoho let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení obsahuje:

  • CANNA Coco A+B 1l - je kompletní profesionální živný preparát pro rychle rostoucí rostliny obsahující všechny nezbytné prvky pro optimální růst a květ. Coco se používá pro fázi růstu a květu
  • CANNA Boost 250ml - je velice silný stimulátor, speciálně vyvinut pro rychle rostoucí rostliny, zlepšuje kvalitu a sklizeň. CANNA Boost stimuluje vývoj květin, které se nedávno utvořily a to dělá plody plnější než obvykle. Z toho rovněž plynou homogenní sklizně, protože plody zrají postupně. Něco velmi speciálního na produktu CANNA Boost je to, že nejen garantuje vyšší sklizně, ale také lepší chuť.
  • CANNA Rhizotonic 250ml - je 100% přírodní kořenové hnojivo na bázi řas obsahující mnoho vitamínů, které příznivě ovlivňují kořenový systém a jsou ideálním doplňkem pro plodné prostředí tvořené pěstitelem. Rhizotonic má klidný efekt pro rostliny a je ideální pro použití při přesazování.
  • CANNA Cannazym 250ml - je enzym vysoké kvality. Obsahuje více než 12 rozdílných druhů enzymů, v kterých jsou přidány vitamíny a extrakty z pouštních rostlin. Cannazym urychluje proces rozložení odumřelého kořenového systému a regeneruje mikroorganismus. K tomu navíc Cannazym ulehčuje absorpci živin a zvyšuje odolnost proti choroboplodným organismům.
  • CANNA PK 13-14 250ml - je směs nejkvalitnějších výživných minerálů, které stimulují rozkvět. Tento produkt byl vyvinut pro fázi květu u rychle rostoucích rostlin. PK 13/14 má snadné použití a poměrně snadno se s ním dosahuje vysokých sklizní. Čisté prvky ke stimulování rozkvětu

(UK) CANNA COCO

Zalévání rostlin? Jakým způsobem a jak často?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: