CANNA Coco Natural 50l

Kód: 3526
Značka: CANNA
269 Kč 222,30 Kč bez DPH
Skladem (Čestlice)
Typ přepravy ?
Možnosti doručení

Přírodní pěstební médium nejvyšší kvality, CANNA Coco Natural 50L. Vzdušný kokosový substrát s Trichodermou neobsahuje viry, choroby ani škůdce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CANNA Coco Natural je přírodní médium na bázi kokosových vláken. Pěstitelům a jejich rostlinám nabízí ve srovnání s jinými substráty mnoho výhod:
  • CANNA Coco Natural je organický výrobek, který je velmi lehce pufrovaný a neobsahuje žádné škodlivé viry ani půdní choroby.
  • CANNA Coco Natural umožňuje vynikající cirkulaci vody a vzduchu a vytváří tak ideální podmínky pro použití této metody pěstování.
  • Médium CANNA Coco Natural můžete používat opakovaně.
  • CANNA Coco Natural = kvalita

CANNA Coco Natural se vyrábí stejným postupem jako CANNA Coco Professional Plus. Médium CANNA Coco Natural tvoří ze 100 % kokosové vločky získávané v Indii při zpracování kokosových ořechů. Výrobní proces podléhá velmi přísné kontrole jakosti, a proto můžeme ručit za kvalitu výrobku.

Slabší pufrování znamená větší kontrolu

Médium CANNA Coco Natural není tak silně pufrované jako CANNA Coco Professional Plus. To znamená, že můžete pufrování více regulovat a můžete tak lépe ovlivňovat růst a květ rostlin. Pokud budete chtít přidat do média pufr, aby mělo stejnou pufrovací schopnost jako prémiové profesionální médium, doporučujeme použít přípravek CANNA COgr.

Díky lehkému pufrování a jen mírnému zvlhčení je výrobek mnohem lehčí. Uvnitř obalu je totiž méně vody. Výrobek váží 11-12 kg a dá se tak snadno převážet. Na místě ho pak stačí ještě trochu navlhčit vodou.

Je to velmi spolehlivý výrobek, pouze jeho použití není tak jednoduché jako v případě CANNA Coco Professional Plus. Záleží jen na Vás, který z nich si vyberete.

Použití:

  • Používejte nádoby o objemu minimálně 5 litrů. Čím je nádoba větší, tím stabilnější bude kořenové prostředí.
  • Jestliže budete používat substrát CANNA Coco Natural v kombinaci s hnojivy řady CANNA Coco, která jsou pro tento substrát určena, budete tím investovat do kvality a jistého výsledku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Canna
Velikost: 50l

(UK) CANNA COCO

Zalévání rostlin? Jakým způsobem a jak často?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: