BioBizz All-Mix 50l

Kód: 2991
Značka: BioBizz
319 Kč 263,60 Kč bez DPH
Skladem (Čestlice)
Typ přepravy ?
Možnosti doručení

Silně předhnojený, 100% biologický půdní substrát Biobizz All-Mix v padesátilitrovém balení. Kompletní výživa pro rostliny na několik týdnů. S perlitem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Organická zemina BioBizz All-Mix - 100% biologická směs!

  • 20% rašeliníku,
  • 35% zahradní rašeliny
  • 10% organického hnojiva (worm-humus)
  • 30% perlitu
  • 5% BioBizz Pre-Mix.

BioBizz All-mix je rašelinový substrát určen zejména pro kvalitní organické pěstování v květináčích. Tento substrát je více předhnojený (EC 2,4) s plně funkčním mikrobiální ekosystémem a je vhodný pro přesazování mladých i starších rostlin. Do All-mixu se nedoporučuje vysévat semena nebo přesazovat semenáčky, protože by je mohl vysoký obsah hnojiv spálit.

Použití BioBizz All-mix:

Před vysazením substrát navlhčete a nechte 36 hodin v klidu. Tím se aktivují půdní mikroorganismy obsažené v Pre-mixu. Chraňte All-mix před nízkými teplotami.

BioBizz All-Mix poskytuje rostlině konzistentní úroveň živin po celou dobu, což ze substrátu činí ideální kultivační médium pro pomalu rostoucí kultury a okrasné rostliny. All-Mix také nabízí fantastické řešení pro dlouhodobou péči o mateřské rostliny, které jsou obvykle uchovávány ve vegetativním stádiu.

Tip: Okrasné rostliny, které mají ve svých květináčích strávit dlouhý život, by měly mít All-Mix smíchán s přibližně 10% keramzitových oblázků. To zlepšuje drenáž a zejména při použití větších oblázků zabraňuje tomu, aby kořeny hnily ve spodní části pěstební nádoby ve vodě, zatímco povrch substrátu se zdá být naprosto suchý.

Doplňkové parametry

Kategorie: BioBizz
Váha: 13 kg
Velikost: 20l, 50l

Because we love growing organic!

Soil, the skin of the earth

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: