BioBizz Light-Mix 50l

Kód: 15392
Značka: BioBizz
239 Kč 197,50 Kč bez DPH
Skladem na e-shopu
Typ přepravy ?
Možnosti doručení

Mírně předhnojený kvalitní substrát vhodný pro všechny pěstitele, kteří si sami chtějí regulovat dávkování živin tekutými hnojivy. Určen pro intenzivní rozvoj kořenů a dynamický růst již od prvních dnů života vašich rostlin. Balení 50l.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mírně předhnojený kvalitní substrát Biobizz je vhodný pro všechny, kteří si chtějí plně regulovat výživu svých rostlin pomocí tekutých organických hnojiv. Je vhodný pro malé i větší rostliny. Light-Mix zvládne přijmout i velkou dávku hnojiv bez rizika přesycení.

BioBizz LIGHT-MIX je mimořádný půdní substrát pro indoor použití. Ideální pro každého, kdo chce od samého začátku kontrolovat růst svých rostlin pomocí dávkování živin.

Tato půdní směs je vhodná téměř pro všechny rostliny - dokonce i pro ty, které mají zvýšenou potřebu živin. Sypká konzistence tohoto pěstebního média a jeho lehké předhnojení zaručuje snížení rizika přehnojení ve vegetativní fázi, rychlou tvorbu kořenů, a tedy i rychlejší růst rostlin. BioBizz Light-Mix je proto obzvláště vhodný pro řízky nebo sazenice.

Přidání perlitu zvyšuje úložnou kapacitu pěstebního média. BioBizz Light-Mix je navržen tak, aby poskytoval optimální drenáž, a je proto vhodný pro použití se samozavlažovacími systémy.

Organický substrát BioBizz Light-Mix podporuje díky své struktuře a složení půdní život, rychlý rozvoj kořenů a dynamický růst celé rostliny. Perfektně poslouží rostlinám pěstovaným v květináčích, truhlících nebo kontejnerech.

Složení BioBizz Light-Mix

  • Rašelina
  • Perlit
  • Přidané minerály: Fe, Mn, Zn, B, Cu, Mo, Co, Se
  • Hodnoty EC = 1,2 a substrát je mírně kyselý o pH = 6,2
  • NPK: 133 - 201 - 365 (mg/l)

Je vhodný především pro:

  • výsev semínek,
  • zakořeňování řízků
  • vývoj mladých rostlin, které by mohly být v substrátu s vyšším EC spáleny


Light-Mix má optimální vzdušnou strukturu a zároveň díky rašelinové složce dobré schopnosti zadržovat vodu. BioBizz Light-Mix je držitelem Control Union Certifications (CUC) kontrolující kvalitu a organický původ.

Doplňkové parametry

Kategorie: BioBizz
Velikost: 20l, 50l

Because we love growing organic!

Soil, the skin of the earth

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: